Hikayemiz

 

Ne yazıktır ki hayatımız, endüstriyel gıda ,temizlik maddeleri ve diğer zararlı kimyasal içeren ürünler ile kuşatılmış durumda.

Bu yüzden bedensel ve psikolojik hastalıklarla boğuşup duruyoruz. Yüksek maliyetler ödeyerek edindiğimiz kilolar ve rahatsızlıklardan, daha da yüksek maliyetler ödeyerek kurtulmaya çalışıyoruz.

Bizler Peytinya´yı kurmaya karar verdiğimizde endüstrilerin bize dayattığı kimyasal gıdalara ve ihtiyaç maddelerine mecbur olmadığımızın farkına vardık ve bu fikir ile yola çıktık.

 

Peytinya olarak kültürümüzde var olan en yoğun tükettiğimiz her eve giren gıdaların en doğalını en sağlıklısını kendimizde üretebiliriz dedik ve yeşillikler cenneti Düzce´de kurduğumuz geleneksel tesisimizde üretime başladık.

 

Tabii ki sadece üretmek bize yetmedi. Birde bu ürünleri üreticiden, son tüketiciye aracısız olarak ulaştırmak gerekti. Bunun için de günümüz iletişim ve teknolojik kaynaklarından yararlanarak daha çok insanımıza ulaşmayı hedefimize koyduk. Çağımızda ki en önemli değerin zaman olduğunu biliyoruz. Bu yüzdendir ki sağlığı kapınıza kadar getiriyor sizi bu yükten de kurtarıyoruz.

 

AMACIMIZ
İnsanlarımızın sağlıklı ve doğal beslenmesi için, en doğru şekilde, en doğal gıda ürünlerini probiyotik ve fermente olarak organik ve katkısız bir şekilde üretip, en taze haliyle sunmaktır.

İletişim Bilgilerimiz
  • Ataşehir İSTANBUL
  • 0505 085 11 89
  • info@peytinya.com
  • Telefon Hattı : 09:00 - 21:00
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.